![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
twinlorna | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: ft lauderdale, florida, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Buffet froid (1979) - Jan 19, 2010 |
| 85 | The Informant! (2009) - Jan 19, 2010 |
| 90 | Invictus (2009) - Jan 19, 2010 |
| 80 | Ghost Town (2008) - Jan 16, 2010 |
| 90 | Annie Hall (1977) - Jan 16, 2010 |
| 90 | The Constant Gardener (2005) - Jan 16, 2010 |
| 90 | Trainspotting (1996) - Nov 01, 2009 |
| 80 | Reservoir Dogs (1992) - Nov 01, 2009 |
| 86 | The Usual Suspects (1995) - Nov 01, 2009 |
| 80 | Red Eye (2005) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |