![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
twist15 | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 60 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Lilo & Stitch (2002) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Herbie: Fully Loaded (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Maid in Manhattan (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Saw II (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Nanny McPhee (2005) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Me and You and Everyone We Know (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Bringing Down the House (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |