![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
twistedg | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2009
Location: UK
|

| 82 | Point Break (1991) - Oct 27, 2009 |
| 90 | Some Like It Hot (1959) - Oct 27, 2009 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Oct 27, 2009 |
| 80 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Oct 27, 2009 |
| 80 | Gladiator (2000) - Oct 27, 2009 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Oct 27, 2009 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Oct 27, 2009 |
| 80 | Top Gun (1986) - Oct 27, 2009 |
| 88 | Lethal Weapon (1987) - Oct 27, 2009 |
| 88 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |