Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
twoiko
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
90 The Butterfly Effect (2004) - Sep 19, 2010
95 Synecdoche, New York (2008) - Sep 19, 2010
90 Sin City (2005) - Sep 19, 2010
85 The Fifth Element (1997) - Sep 19, 2010
80 Meet the Fockers (2004) - Sep 19, 2010
80 The AristoCats (1970) - Sep 19, 2010
85 Angels & Demons (2009) - Sep 19, 2010
95 Taxi Driver (1976) - Sep 19, 2010
85 From Hell (2001) - Sep 19, 2010
85 My Neighbor Totoro (1988) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with twoiko. Why not go rank more films, then come back and check it out again?