Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tylerbarnard
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2011
Location: Olney, Maryland/Montgomery, USA
Recent Rankings
93 50/50 (2011) - Apr 15, 2012
96 The Hunger Games (2012) - Mar 31, 2012
80 Soul Kitchen (2009) - Mar 31, 2012
85 Waiting for 'Superman' (2010) - Mar 18, 2012
87 The Debt (2010) - Mar 13, 2012
91 Pressure Cooker (2008) - Mar 12, 2012
95 Million Dollar Baby (2004) - Jan 22, 2012
60 The Machinist (2004) - Jan 06, 2012
30 The Art of Getting By (2011) - Jan 06, 2012
25 Everything Must Go (2011) - Jan 06, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tylerbarnard. Why not go rank more films, then come back and check it out again?