![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tylerdurden | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jun 08, 2009 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Jun 08, 2009 |
| 85 | Timecop (1994) - Jun 08, 2009 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Jun 08, 2009 |
| 80 | Back to the Future Part II (1989) - Jun 08, 2009 |
| 70 | Blazing Saddles (1974) - Jun 08, 2009 |
| 90 | Cast Away (2000) - Jun 08, 2009 |
| 50 | The Blair Witch Project (1999) - Jun 08, 2009 |
| 90 | Clerks II (2006) - Jun 08, 2009 |
| 80 | Pan's Labyrinth (2006) - Jun 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |