typeo487

typeo487
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 75% The Wrestler (2008) - Rated 22 Nov 2009
86 42% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 22 Nov 2009
89 52% Deadgirl (2008) - Rated 22 Nov 2009
91 64% Fight Club (1999) - Rated 22 Nov 2009
91 64% The Proposition (2005) - Rated 24 Sep 2009
95 86% Boy A (2008) - Rated 24 Sep 2009
81 32% Total Recall (1990) - Rated 05 Sep 2009
92 69% Blade Runner (1982) - Rated 05 Sep 2009
91 64% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 05 Sep 2009
94 81% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 05 Sep 2009