![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
typhoneus | |
![]() |
Film Freak - 662 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2011
Location: Turkey
|

| 77 | Insomnia (2002) - May 20, 2012 |
| 60 | Priest (2011) - May 20, 2012 |
| 70 | Fast Five (2011) - May 20, 2012 |
| 78 | Zeitgeist: Moving Forward (2011) - May 20, 2012 |
| 78 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 20, 2012 |
| 80 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - May 20, 2012 |
| 80 | Hanna (2011) - May 20, 2012 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - May 20, 2012 |
| 70 | J. Edgar (2011) - May 20, 2012 |
| 85 | Chronicle (2012) - May 20, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |