Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tyrant01
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Apr 11, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
85 V for Vendetta (2006) - Jun 03, 2009
64 The Longest Yard (2005) - Jun 03, 2009
81 Ocean's Eleven (2001) - Jun 03, 2009
72 Fun with Dick and Jane (2005) - Jun 03, 2009
78 Man on Fire (2004) - Jun 03, 2009
81 12 Monkeys (1995) - Jun 03, 2009
77 Jurassic Park (1993) - Jun 03, 2009
35 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
45 Troy (2004) - Aug 13, 2007
40 The Grudge (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tyrant01. Why not go rank more films, then come back and check it out again?