tzimarou

tzimarou
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 36% Avatar (2009) - Rated 28 Jul 2013
65 29% Capitalism: A Love Story (2009) - Rated 28 Jul 2013
85 83% Saw (2004) - Rated 28 Jul 2013
60 18% The Hunt for Red October (1990) - Rated 28 Jul 2013
85 83% Sherlock Holmes (2009) - Rated 28 Jul 2013
65 29% Happy Feet (2006) - Rated 28 Jul 2013
70 43% The Exorcist (1973) - Rated 28 Jul 2013
88 90% Rosemary's Baby (1968) - Rated 28 Jul 2013
77 64% Being There (1979) - Rated 28 Jul 2013
89 92% Life Is Beautiful (1997) - Rated 28 Jul 2013