![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ubercineaste | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
|

| 87 | Galaxy Quest (1999) - Sep 05, 2008 |
| 88 | Brazil (1985) - Sep 05, 2008 |
| 88 | Back to the Future (1985) - Sep 05, 2008 |
| 89 | Bicentennial Man (1999) - Sep 05, 2008 |
| 90 | I, Robot (2004) - Sep 05, 2008 |
| 86 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Gattaca (1997) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Cocoon (1985) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Contact (1997) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |