udir

udir
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2011
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 92% The Deer Hunter (1978) - Rated 07 Jul 2011
67 59% Crash (1996) - Rated 07 Jul 2011
68 62% Road Trip (2000) - Rated 07 Jul 2011
76 83% Face/Off (1997) - Rated 07 Jul 2011
89 97% The Truman Show (1998) - Rated 07 Jul 2011
85 93% The Prestige (2006) - Rated 07 Jul 2011
69 65% Collateral (2004) - Rated 07 Jul 2011
24 15% Jackass: The Movie (2002) - Rated 07 Jul 2011
58 47% The Village (2004) - Rated 07 Jul 2011
50 37% Wild Wild West (1999) - Rated 07 Jul 2011