![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ugaty33 | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | Wild Wild West (1999) - Jul 05, 2009 |
| 86 | Gremlins (1984) - Jul 05, 2009 |
| 86 | The Break-Up (2006) - Jul 05, 2009 |
| 82 | End of Days (1999) - Jul 05, 2009 |
| 97 | Life Is Beautiful (1997) - Jul 05, 2009 |
| 94 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 05, 2009 |
| 75 | The Mask (1994) - Jul 05, 2009 |
| 65 | Mystery Men (1999) - Jul 05, 2009 |
| 89 | The Fast and the Furious (2001) - Jul 05, 2009 |
| 91 | Hook (1991) - Jul 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |