![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
uglydoll | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2006
Location: Canada
|
|
Bio: I enjoy a good side of toe.
| |

| 78 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 18 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 51 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 72 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |