![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
uguraksoy | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: Izmir, Turkey
|
|
Bio: "aksoy" (1986)
| |

| 70 | Ask Tesadüfleri Sever (2011) - Feb 18, 2012 |
| 63 | Eurotrip (2004) - Feb 10, 2012 |
| 77 | Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011) - Nov 09, 2011 |
| 93 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 21, 2011 |
| 63 | Eyyvah eyvah 2 (2011) - Oct 14, 2011 |
| 83 | Donnie Darko (2001) - Sep 20, 2011 |
| 84 | The Fall (2008) - Aug 29, 2011 |
| 75 | Fargo (1996) - Jul 23, 2011 |
| 55 | Çakallarla Dans (2010) - Jul 22, 2011 |
| 79 | Kaybedenler Kulübü (2011) - Mar 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |