![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ugurkgs | |
![]() |
Movie Buff - 482 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2010
Location: izmir, buca, Turkey
|

| 70 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Apr 21, 2012 |
| 60 | Real Steel (2011) - Jan 05, 2012 |
| 68 | Terminator Salvation (2009) - Dec 18, 2011 |
| 60 | Green Lantern (2011) - Dec 18, 2011 |
| 76 | Powder (1995) - Dec 18, 2011 |
| 68 | Frequency (2000) - Dec 18, 2011 |
| 70 | Source Code (2011) - Dec 18, 2011 |
| 60 | Clash of the Titans (2010) - Dec 18, 2011 |
| 50 | Super 8 (2011) - Dec 18, 2011 |
| 55 | Cloverfield (2008) - Dec 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |