umberto d.

umberto_d
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2010
Location: Antalya, Antalya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Rashomon (1950) - Rated 26 Dec 2011
90 79% Midnight Cowboy (1969) - Rated 26 Dec 2011
90 79% The Chase (1966) - Rated 26 Dec 2011
98 94% Kiss of the Spider Woman (1985) - Rated 26 Dec 2011
80 50% Run Lola Run (1998) - Rated 26 Dec 2011
90 79% Hidden Agenda (1990) - Rated 26 Dec 2011
90 79% Raining Stones (1993) - Rated 26 Dec 2011
90 79% Take Care of Your Scarf, Tatiana (1994) - Rated 26 Dec 2011
88 65% Character (1997) - Rated 26 Dec 2011
70 37% Korkoro (2009) - Rated 26 Dec 2011