![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
umutku | |
![]() |
Movie Buff - 374 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2009
Location: shanghai, China
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | 30 Days of Night: Dark Days (2010) - Jul 28, 2011 |
| 75 | Valkyrie (2008) - Jul 28, 2011 |
| 87 | Groundhog Day (1993) - Jul 27, 2011 |
| 82 | Night Watch (2004) - Jul 27, 2011 |
| 62 | Machete (2010) - Jul 26, 2011 |
| 84 | Die Hard (1988) - Jul 26, 2011 |
| 64 | Kick-Ass (2010) - Jul 26, 2011 |
| 68 | Shaun of the Dead (2004) - Mar 02, 2011 |
| 85 | Paranormal Activity (2009) - Mar 02, 2011 |
| 58 | Max Payne (2008) - Mar 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |