unclejimbo24

unclejimbo24
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2012
Location: WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 73% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Apr 2012
73 32% Fantastic Four (2005) - Rated 14 Apr 2012
75 40% Reign of Fire (2002) - Rated 14 Apr 2012
82 69% I, Robot (2004) - Rated 14 Apr 2012
94 96% Inception (2010) - Rated 14 Apr 2012
70 20% Phone Booth (2003) - Rated 14 Apr 2012
89 89% Toy Story (1995) - Rated 14 Apr 2012
86 83% Hot Fuzz (2007) - Rated 14 Apr 2012
93 95% Goodfellas (1990) - Rated 14 Apr 2012
81 66% Identity (2003) - Rated 14 Apr 2012