![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
unclesalty | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2010
Location: pennsylvania, USA
|
|
Bio: I am a bastard. I am in a cinmeafile phase right now.
| |

| 60 | Vice Versa (1988) - Oct 22, 2010 |
| 100 | Wild Zero (2000) - Aug 04, 2010 |
| 100 | Tokyo Zombie (2005) - Aug 04, 2010 |
| 92 | Saturday Night Fever (1977) - Aug 04, 2010 |
| 80 | The Golden Child (1986) - Aug 04, 2010 |
| 95 | Six-String Samurai (1998) - Aug 04, 2010 |
| 80 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Aug 04, 2010 |
| 75 | GoldenEye (1995) - Aug 04, 2010 |
| 90 | Six Degrees of Separation (1993) - Aug 04, 2010 |
| 100 | [Rec] 2 (2009) - Aug 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |