![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
uncmike19x | |
![]() |
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2009
Location: USA
|

| 75 | American Beauty (1999) - Mar 19, 2012 |
| 78 | Unbreakable (2000) - Nov 29, 2009 |
| 91 | The Sixth Sense (1999) - Nov 29, 2009 |
| 75 | Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995) - Nov 29, 2009 |
| 65 | Stuck on You (2003) - Nov 29, 2009 |
| 69 | Best in Show (2000) - Nov 29, 2009 |
| 87 | Encino Man (1992) - Nov 29, 2009 |
| 72 | The Forgotten (2004) - Nov 29, 2009 |
| 84 | Crash (2005) - Nov 29, 2009 |
| 90 | Saving Silverman (2001) - Nov 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |