![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
underdog | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: San Francisco, CA, USA
|

| 65 | Chicago (2002) - Oct 17, 2007 |
| 60 | Dogma (1999) - Oct 17, 2007 |
| 70 | Quills (2000) - Oct 17, 2007 |
| 59 | Better Off Dead... (1985) - Oct 17, 2007 |
| 80 | Batman Begins (2005) - Oct 17, 2007 |
| 70 | Battle Royale (2000) - Oct 17, 2007 |
| 35 | Dude, Where's My Car? (2000) - Oct 17, 2007 |
| 77 | A Clockwork Orange (1971) - Oct 17, 2007 |
| 78 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Ratcatcher (1999) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |