Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
unklgeorge
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 Enemy at the Gates (2001) - Aug 13, 2007
75 Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007
80 Die Another Day (2002) - Aug 13, 2007
92 Shrek (2001) - Aug 13, 2007
78 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
90 Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007
94 Seabiscuit (2003) - Aug 13, 2007
89 Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007
93 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
10 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with unklgeorge. Why not go rank more films, then come back and check it out again?