![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
unrob | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2010
Location: Mexico
|

| 40 | Ghost (1990) - Apr 25, 2010 |
| 10 | Waterworld (1995) - Apr 25, 2010 |
| 40 | 13 Going on 30 (2004) - Apr 25, 2010 |
| 70 | Memento (2001) - Apr 25, 2010 |
| 80 | Something's Gotta Give (2003) - Apr 25, 2010 |
| 10 | Dennis the Menace (1993) - Apr 25, 2010 |
| 65 | Mrs. Doubtfire (1993) - Apr 25, 2010 |
| 75 | Meet the Fockers (2004) - Apr 25, 2010 |
| 70 | Jaws (1975) - Apr 25, 2010 |
| 70 | National Treasure (2004) - Apr 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |