![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
upside_down | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2009
Location: CA, USA
|

| 90 | There Will Be Blood (2007) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Live Free or Die Hard (2007) - Nov 18, 2009 |
| 85 | Sin City (2005) - Nov 18, 2009 |
| 85 | The Abyss (1989) - Nov 18, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 18, 2009 |
| 23 | The Number 23 (2007) - Nov 18, 2009 |
| 35 | 1408 (2007) - Nov 18, 2009 |
| 97 | Let the Right One In (2008) - Nov 18, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Nov 18, 2009 |
| 70 | Multiplicity (1996) - Nov 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |