Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
uras
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2011
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
65 My Blueberry Nights (2008) - Apr 17, 2011
91 The Godfather: Part III (1990) - Apr 06, 2011
89 Apocalypto (2006) - Apr 06, 2011
85 Rocky III (1982) - Apr 06, 2011
84 Rocky IV (1985) - Apr 06, 2011
77 City Lights (1931) - Apr 02, 2011
74 The Wrestler (2008) - Apr 02, 2011
88 Top Gun (1986) - Apr 02, 2011
71 The Number 23 (2007) - Apr 02, 2011
55 It (1990) - Apr 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with uras. Why not go rank more films, then come back and check it out again?