![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
urban | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2011
Location: Lisbon, Portugal
|

| 80 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Oct 13, 2011 |
| 85 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Oct 13, 2011 |
| 93 | Annie Hall (1977) - Oct 13, 2011 |
| 81 | Veronika Decides to Die (2009) - May 22, 2011 |
| 79 | Friends with Money (2006) - Mar 26, 2011 |
| 68 | The Mechanic (2011) - Mar 23, 2011 |
| 91 | Memento (2001) - Mar 12, 2011 |
| 77 | Paycheck (2003) - Mar 12, 2011 |
| 75 | Sweet November (2001) - Mar 12, 2011 |
| 91 | The Matrix (1999) - Mar 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |