![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
urgeles | |
![]() |
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
Location: Spain
|

| 78 | Avatar (2009) - Aug 29, 2010 |
| 76 | You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Aug 29, 2010 |
| 85 | Inception (2010) - Aug 29, 2010 |
| 71 | Crash (2005) - Sep 02, 2009 |
| 78 | Up (2009) - Sep 02, 2009 |
| 70 | The Dark Knight (2008) - Mar 15, 2009 |
| 86 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 25, 2008 |
| 70 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 11, 2008 |
| 79 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 11, 2008 |
| 70 | Sleepy Hollow (1999) - Aug 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |