![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ursinebolt | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: UK
|

| 12 | A Bug's Life (1998) - Aug 18, 2009 |
| 34 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 18, 2009 |
| 35 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Aug 18, 2009 |
| 41 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 18, 2009 |
| 45 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 18, 2009 |
| 59 | Scary Movie 2 (2001) - Aug 18, 2009 |
| 62 | 16 Blocks (2006) - Aug 18, 2009 |
| 66 | Goldfinger (1964) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 18, 2009 |
| 71 | American Pie (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |