![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
uscathena | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: USA
|

| 75 | Apocalypse Now (1979) - Aug 24, 2009 |
| 80 | Dances with Wolves (1990) - Aug 24, 2009 |
| 85 | The Three Musketeers (1993) - Aug 24, 2009 |
| 70 | Fun with Dick and Jane (2005) - Aug 23, 2009 |
| 95 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Aug 23, 2009 |
| 100 | Jurassic Park (1993) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Team America: World Police (2004) - Aug 23, 2009 |
| 95 | Aladdin (1992) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |