usea

usea
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2015
Location: Baton Rouge, LA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Programming, indie games, colors.

more Recent Ratings

80 58% A Scanner Darkly (2006) - Rated 05 Jan 2015
75 40% Cast Away (2000) - Rated 05 Jan 2015
85 77% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 05 Jan 2015
80 58% Be Kind Rewind (2008) - Rated 05 Jan 2015
85 77% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Jan 2015
80 58% Brick (2005) - Rated 05 Jan 2015
80 58% Pineapple Express (2008) - Rated 05 Jan 2015
85 77% Butter (2011) - Rated 05 Jan 2015
85 77% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Jan 2015
75 40% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 05 Jan 2015