![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
usercengiz | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: May 29, 2011
Location: Istanbul, Turkey
|

| 85 | The Pianist (2002) - Nov 10, 2011 |
| 78 | Lord of War (2005) - Nov 10, 2011 |
| 83 | Letters from Iwo Jima (2006) - Nov 10, 2011 |
| 90 | Snatch (2000) - Nov 10, 2011 |
| 91 | Full Metal Jacket (1987) - Nov 10, 2011 |
| 88 | Titanic (1997) - Nov 10, 2011 |
| 91 | Red Dragon (2002) - Nov 10, 2011 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Nov 10, 2011 |
| 92 | Schindler's List (1993) - Nov 10, 2011 |
| 84 | The Aviator (2004) - Nov 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |