![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
utkuakca | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2009
Location: Izmir, Karsiyaka, Turkey
|

| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Jul 07, 2009 |
| 95 | Pearl Harbor (2001) - Jul 07, 2009 |
| 85 | Wanted (2008) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Monster House (2006) - Jul 07, 2009 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Jul 07, 2009 |
| 90 | The Fast and the Furious (2001) - Jul 07, 2009 |
| 90 | The Devil Wears Prada (2006) - Jul 07, 2009 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Jul 07, 2009 |
| 70 | Shaun of the Dead (2004) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Lord of War (2005) - Jul 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |