Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
utopia
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Latvia
Recent Rankings
94 Saving Private Ryan (1998) - Jul 21, 2009
87 Gran Torino (2008) - Jul 21, 2009
95 Band of Brothers (2001) - Jul 21, 2009
79 Coraline (2009) - Jul 21, 2009
45 The Running Man (1987) - Jul 21, 2009
89 Bruce Almighty (2003) - Jul 21, 2009
88 The Illusionist (2006) - Jul 21, 2009
85 The Cat in the Hat (2003) - Jul 21, 2009
90 Phenomenon (1996) - Jul 21, 2009
85 Men in Black II (2002) - Jul 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with utopia. Why not go rank more films, then come back and check it out again?