utvol372

utvol372
Movie Buff - 428 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Black Hawk Down (2001) - Rated 26 Feb 2012
81 48% The Hunter (2011) - Rated 26 Feb 2012
94 94% 1408 (2007) - Rated 18 Feb 2012
85 62% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 18 Feb 2012
83 55% Death to Smoochy (2002) - Rated 18 Feb 2012
82 51% The Invention of Lying (2009) - Rated 18 Feb 2012
94 94% The Godfather: Part II (1974) - Rated 18 Feb 2012
95 96% Taxi Driver (1976) - Rated 18 Feb 2012
50 11% The Fan (1996) - Rated 18 Feb 2012
82 51% Wag the Dog (1997) - Rated 18 Feb 2012