![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
uzername123 | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2011
Location: Canada
|

| 60 | The Hobbit (1977) - Dec 31, 2011 |
| 85 | Avatar (2009) - Dec 31, 2011 |
| 75 | Sleeping Beauty (1959) - Dec 31, 2011 |
| 60 | The Nutty Professor (1996) - Dec 31, 2011 |
| 60 | Charlie's Angels (2000) - Dec 31, 2011 |
| 78 | Best in Show (2000) - Dec 31, 2011 |
| 69 | Minority Report (2002) - Dec 31, 2011 |
| 80 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 31, 2011 |
| 80 | The Muppets (2011) - Dec 31, 2011 |
| 70 | Nausicaä (1984) - Dec 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |