![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
v24rufus | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 95 | Star Trek - Oct 21, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi - Oct 21, 2009 |
| 95 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back - Oct 21, 2009 |
| 75 | Cold Mountain - Oct 21, 2009 |
| 85 | The Nightmare Before Christmas - Oct 21, 2009 |
| 75 | Sin City - Oct 21, 2009 |
| 80 | Transformers - Oct 21, 2009 |
| 85 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan - Oct 21, 2009 |
| 75 | Moulin Rouge! - Oct 21, 2009 |
| 80 | Wedding Crashers - Oct 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,541,000 Movie Rankings and Counting... |