![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vadedious | |
![]() |
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2011
Location: France
|

| 60 | Young Adult (2011) - Apr 17, 2012 |
| 70 | My Week with Marilyn (2011) - Apr 17, 2012 |
| 89 | J. Edgar (2011) - Apr 17, 2012 |
| 75 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Apr 17, 2012 |
| 80 | Independence Day (1996) - Apr 17, 2012 |
| 50 | Die Hard (1988) - Apr 17, 2012 |
| 81 | Dirty Dancing (1987) - Feb 17, 2012 |
| 80 | Notting Hill (1999) - Feb 17, 2012 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Feb 17, 2012 |
| 97 | Revolutionary Road (2008) - Feb 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |