![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vaderules | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2009
Location: USA
|

| 70 | Open Water (2003) - Mar 11, 2009 |
| 90 | Chicago (2002) - Mar 11, 2009 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Mar 09, 2009 |
| 30 | Batman & Robin (1997) - Mar 09, 2009 |
| 80 | The Fountain (2006) - Mar 09, 2009 |
| 90 | Hotel Rwanda (2004) - Mar 09, 2009 |
| 90 | The Illusionist (2006) - Mar 09, 2009 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Mar 09, 2009 |
| 65 | Eastern Promises (2007) - Mar 09, 2009 |
| 95 | Rocky (1976) - Mar 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |