Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vahidtamimi
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: karaj, tehran, Iran
Recent Rankings
80 The Abyss (1989) - Jan 01, 2011
80 Straw Dogs (1971) - Jan 01, 2011
80 Hostel: Part II (2007) - Jan 01, 2011
80 The Thin Red Line (1998) - Jan 01, 2011
85 Signs (2002) - Jan 01, 2011
85 Halloween (1978) - Jan 01, 2011
80 The Weather Man (2005) - Jan 01, 2011
75 The Hills Have Eyes (2006) - Jan 01, 2011
80 Hannibal (2001) - Jan 01, 2011
80 The Polar Express (2004) - Jan 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vahidtamimi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?