![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vaival | |
![]() |
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2012
|

| 80 T7 | Modigliani (2004) - Aug 14, 2012 |
| 70 T5 | Crazy Heart (2009) - Aug 14, 2012 |
| 40 T2 | 102 Dalmatians (2000) - Aug 14, 2012 |
| 30 T2 | Home Alone 4 (2002) - Aug 14, 2012 |
| 50 T2 | High School Musical (2006) - Aug 14, 2012 |
| 80 T7 | The Dark Knight (2008) - Aug 14, 2012 |
| 90 T8 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Aug 14, 2012 |
| 80 T7 | August Rush (2007) - Aug 14, 2012 |
| 70 T5 | StreetDance 2 (2012) - Aug 14, 2012 |
| 90 T8 | Step Up Revolution (2012) - Aug 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,049,000 Movie Rankings and Counting... |