![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vaks | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | The A-Team (2010) - Sep 24, 2010 |
| 24 | Salt (2010) - Sep 24, 2010 |
| 81 | Shutter Island (2010) - Jun 06, 2010 |
| 74 | The Black Hole (1979) - Mar 21, 2010 |
| 65 | Appleseed (2004) - Mar 21, 2010 |
| 65 | 20,000 Leagues Under the Sea (1954) - Mar 21, 2010 |
| 70 | Battlestar Galactica (2003) - Mar 21, 2010 |
| 1 | Ernest Scared Stupid (1991) - Mar 21, 2010 |
| 65 | National Treasure (2004) - Mar 21, 2010 |
| 57 | The Ambulance (1990) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |