![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
v.alffa | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2010
Location: Finland
|

| 40 | Sphere (1998) - Feb 17, 2010 |
| 86 | Stalker (1979) - Feb 17, 2010 |
| 80 | The Man Who Wasn't There (2001) - Feb 17, 2010 |
| 70 | Anaconda (1997) - Feb 17, 2010 |
| 86 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 17, 2010 |
| 85 | To Have and Have Not (1944) - Feb 17, 2010 |
| 80 | Back to the Future (1985) - Feb 17, 2010 |
| 84 | Synecdoche, New York (2008) - Feb 17, 2010 |
| 74 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 17, 2010 |
| 96 | Chinatown (1974) - Feb 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |