![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
valpy | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Adaptation. (2002) - Jan 04, 2007 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Jan 03, 2007 |
| 100 | The Wicker Man (1973) - Jan 03, 2007 |
| 100 | Imitation of Life (1959) - Jan 03, 2007 |
| 95 | All That Heaven Allows (1955) - Jan 03, 2007 |
| 90 | Written on the Wind (1956) - Jan 03, 2007 |
| 90 | Network (1976) - Jan 03, 2007 |
| 95 | The Night of the Hunter (1955) - Jan 03, 2007 |
| 100 | Gold Diggers of 1933 (1933) - Jan 03, 2007 |
| 85 | Garden State (2004) - Jan 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |