![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vampiricneko | |
![]() |
Film Freak - 894 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2008
Location: Ensenada, Baja California, Mexico
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Fast & Furious (2009) - Jun 14, 2009 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Jun 14, 2009 |
| 65 | The Fox and the Hound 2 (2006) - Mar 28, 2009 |
| 60 | Dr. Dolittle 3 (2006) - Mar 28, 2009 |
| 60 | Cujo (1983) - Mar 28, 2009 |
| 65 | [Rec] (2007) - Mar 28, 2009 |
| 60 | The Blob (1988) - Mar 28, 2009 |
| 65 | Beware! The Blob (1972) - Mar 28, 2009 |
| 60 | The Blob (1958) - Mar 28, 2009 |
| 75 | Dark Water (2005) - Mar 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |