![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vanessaa_p | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2010
Location: Rio Claro, SP, Brazil
|

| 70 | Sex and the City (2008) - Jul 02, 2010 |
| 80 | Cloverfield (2008) - Jun 26, 2010 |
| 76 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Jun 26, 2010 |
| 83 | The Truman Show (1998) - Jun 26, 2010 |
| 75 | Jurassic Park (1993) - Jun 26, 2010 |
| 60 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 26, 2010 |
| 85 | Lord of War (2005) - Jun 26, 2010 |
| 90 | Seven (1995) - Jun 26, 2010 |
| 85 | Babel (2006) - Jun 26, 2010 |
| 85 | Closer (2004) - Jun 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |