Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
vanhammersly
Movie Buff - 238 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2006
Location: USA
Recent Rankings
86 This Is Spinal Tap (1984) - Dec 08, 2006
89 Apocalypse Now (1979) - Dec 08, 2006
89 Waiting for Guffman (1996) - Dec 08, 2006
85 Boogie Nights (1997) - Dec 08, 2006
90 Grizzly Man (2005) - Dec 08, 2006
72 American Beauty (1999) - Dec 08, 2006
59 The Black Dahlia (2006) - Dec 08, 2006
67 25th Hour (2002) - Dec 08, 2006
67 American Psycho (2000) - Dec 08, 2006
79 Dogma (1999) - Dec 08, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with vanhammersly. Why not go rank more films, then come back and check it out again?