![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vanished | |
![]() |
Movie Buff - 278 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
|

| 91 | Battlestar Galactica (2003) - Apr 17, 2012 |
| 88 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Mar 21, 2012 |
| 84 | The Descendants (2011) - Mar 15, 2012 |
| 80 | Super 8 (2011) - Mar 15, 2012 |
| 85 | Hugo (2011) - Feb 29, 2012 |
| 91 | Dogtooth (2010) - Feb 20, 2012 |
| 50 | Identity (2003) - Feb 17, 2012 |
| 90 | Fireworks (1997) - Feb 16, 2012 |
| 90 | Where the Wild Things Are (2009) - Feb 16, 2012 |
| 80 | American Pie (1999) - Feb 16, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |