![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vankhoover | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Nov 4, 2011
Location: UK
|

| 71 | Frenzy (1972) - Nov 04, 2011 |
| 74 | The Friends of Eddie Coyle (1973) - Nov 04, 2011 |
| 74 | The Parallax View (1974) - Nov 04, 2011 |
| 61 | The Wicker Man (1973) - Nov 04, 2011 |
| 72 | Enter the Dragon (1973) - Nov 04, 2011 |
| 76 | The Warriors (1979) - Nov 04, 2011 |
| 71 | Rabid (1977) - Nov 04, 2011 |
| 62 | Halloween (1978) - Nov 04, 2011 |
| 67 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Nov 04, 2011 |
| 71 | Jaws (1975) - Nov 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |