![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
vanya | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2011
Location: USA
|

| 88 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 16, 2011 |
| 85 | Memento (2001) - Mar 16, 2011 |
| 89 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 16, 2011 |
| 88 | Bill Hicks: Revelations (1993) - Mar 16, 2011 |
| 80 | Million Dollar Baby (2004) - Mar 16, 2011 |
| 75 | American Graffiti (1973) - Mar 16, 2011 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Mar 16, 2011 |
| 80 | Babel (2006) - Mar 16, 2011 |
| 90 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Mar 16, 2011 |
| 80 | The Count of Monte Cristo (2002) - Mar 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |